ARA02129091696

Şişli Temizlik Şirketi markası altında ilçemizde uzun yılların vermiş olduğu alışkanlık ve tecrübe ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için sonuç odaklı ve memnuniyet merkezlidir. Şişli ilçemizde kurumsal veya bireysel tüm temizlik taleplerine cevap verecek personel ve ekipman potansiyelimiz mevcuttur. Aynı zamanda tam zamanlı, part time ve periyodik temizlik personeli taleplerinizde yerine getirilmektedir.

Şişli Temizlik Şirketi olarak vizyonumuz müşteri memnuniyeti konusunda en iyi sonuçları alabilmek yönündedir. Müşteri merkezli bir temizlik şirketi olmanın getirmiş olduğu bu sorumluluk bizlere başarılı temizlik hizmeti hedefini yakalamamız için öncülük etmektedir.

Şişli temizlik şirketleri arasında misyon olarak ilerici ve teknik açıdan teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındıran bir yapıya kavuşmaktır. Özellikle büyük projelerin yönetimi konusunda ilk tercih edilen temizlik şirketi olabilmemin gerekleri olan teknolojik donanım, eğitimli ekipler ve kurumsal hizmet düşüncesi misyonlarımız arasında ilk sırada yer almaktadır.

İstanbul’un gözde merkezleri arasında yer alan Şişli ilçemiz için temizlik taleplerinizde doğru seçim olacağımızı kendimize ve hizmetlerimize güvenerek söyleye bilmekteyiz. Bizlerle iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ulaşa bilir talepleriniz bildire biliriniz.