ARA02129091696

Şişli Dış Cephe Temizliği

Şişli Dış Cephe Temizliği; İç mekanlarda olduğu kadar, yapıların dış yüzeylerine de bakım ve temizlik uygulamaları belli aralıklarla ihtiyaç haline gelmektedir. Özellikle kalabalık şehir yaşantısı içinde,havaya karışan her türlü toz ve kirler dış yüzeylerin en büyük sorunu haline gelmektedir. Bunlar; yapıların dış cephelerinde bölgesel tabakalar oluşturarak, hem göze hoş gelmeyen bir manzara meydana getiriyorlar hem de çevresel anlamda sağlığı tehdit eden bir unsur haline dönüşüyorlar.

Şişli Dış Cephe Temizliği

Şişli Dış Cephe Temizliği Şirketi

Yaşadığımız alanları temiz tutmak, kendi sağlığımız açısından taşıdığı önemin yanında; özellikle dışa dönük alanların temizliğinde çevreye karşı da bir sorumluluk ifade etmektedir. Her mekanın temizliği, yakın çevredeki oluşumları da birebir etkileyen bir unsur. Ayrıca dış cepheler, mekanların ve temsil ettiği bireylerin dış dünyaya kendini ifade etme şeklidir.

Şişli Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Temizlik yapılmayan tüm alanlarda olduğu gibi, yapıların dış yüzeylerinde de zamanla eskimeye ve yapısal bozulmalara yol açan kir, toz ve yağ birikintileri; binanın bünyesine uygun bir planlamayla temizlenmelidir.  Temizlik hizmetini yerine getirecek ekip üyelerinin, güvenlik kurallarına uygun şekilde davranması ve gerekli güvenlik unsurlarını tam teşekküllü kullanması önem teşkil ediyor. İş güvenliği, aynı zamanda çevrede meydana gelebilecek olası zararlarında önüne geçmektedir. Bu sebeple tüm bu doneleri ön planda tutan bir temizlik şirketiyle çalışmanız doğru olacaktır.

Şişli Temizlik Şirketi verdiği kurumsal ve bireysel hizmetler kapsamında;

  • Apartman ve konutların,
  • Yüksek binalar ve gökdelenlerin,
  • AVM’lerin,
  • Site konutlarının,
  • İş yerlerinin

dış cephe temizliğini uzman ekibiyle, güvenlikli ve garantili olarak gerçekleştirmektedir. Uygulama aşamasında kullanılan malzemeler; tüm yüzeylerin yapısal karakterine uygun olmakta ve hiçbir zarar vermeden temizlik işlemini uygulamaktadır.

Şişli Dış Cephe Cam Temizliği

Şişli Dış cephe temizliği yapacak personellerin, tüm sağlık kontrollerinden geçmiş ve yüksek alanda çalışabilme imkanı veren raporları almış olması gerekmektedir. Özellikle yüksek binalarda, camların dış yüzeylerinin temizlenmesi özen ve uzmanlık gerektiren bir uygulama.

Dış cephelerde; madeni, siding ve benzeri yüzeylerin temizliği ile cam yüzeylerin temizliği farklılık göstermektedir. Kullanılan malzeme ve uygulama şekli bakımından ayrı bir müdahale gerektiren bu işlem, üzerinde leke ve buğu kalmaması bakımından önemlidir. Cam yüzeyler de kendi arasında farklı imalat aşamaları barındırabileceğinden; bu yüzeylerin karakteri de iyi analiz edilmeli ve doğru bir işlem uygulanmalıdır.

Bu uygulama sırasında, kullanılacak her türlü kimyasal içerikli ürünün TSE onayına sahip olması yüzeye verilecek zararların önüne geçecektir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Tüm teknik hizmetlerde geçerliliğini koruyan bazı unsurlar, dış cephe temizliği aşamasında da önem teşkil ediyor. Bunları özetlemek gerekirse;

  • Doğru malzeme kullanımı
  • Uzman ekip
  • Güvenlik materyalleri
  • Hızlı ve kaliteli hizmet alımı
  • Kaliteli ve yeterli teçhizat

Dış cephe temizliğinde mekanın türüne göre bir temizlik planı oluşturulur. Uygulama yapılacak yüzeyin ihtiyaç duyduğu unsurlar belirlenir;ayrıca vinç kullanımı, makaslı platform, asma sepet gibi gerekli makine ve aletler hazırlanır. Tüm yüzeylerin temizlenmesinde uygun malzeme seçenekleri mevcuttur. Bu aşama tamamen, sisteme tümden hakim bir ekibin inisiyatifi altındadır.

Temizlik hizmeti sunan bir şirketin hedeflediği sonuç; uygulamanın en verimli şekilde sunulması ve bu süreçte zararlı bir etki meydana getirilmemiş olmasıdır.

Şişli Temizlik Şirketleri

Şişli Temizlik Şirketi; dış cephelerin yapısal fonksiyonlarını göz önünde bulunduran bir uygulama gerçekleştirmektedir. Temizlik hizmeti alımlarında, yol haritasının düzenlenmesini içeren ilk basamaktan, işlemin oluş sürecine ve sonucuna kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şişli Temizlik, gerekli tüm donanımlara sahip olduğunu, iş güvenliği yasasına uygun hareket ettiğini ve kaliteli bir hizmet sergileyeceğini garanti eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...