ARA02129091696

Şişli Fabrika Temizliği

Fabrika, işlenmemiş ya da yarı işlenmiş ürünlerin tüketime hazır hale getirilme işlemlerinin yapıldığı sanayi kuruluşlarıdır. Fabrikaların temizlik ve düzeni, çalışan işçi ve personelin sağlığı düşünülerek zorunlu hale getirilmiştir. Sıkı denetim ve kontrollerle gözlem altında tutulan üretim evlerinin temizliği konusunda şirketimize itimat edebilirsiniz.

Kaliteli işçilik, garantili temizlik, uzman ekibimizle mutlu müşteri olabilmeniz imkansız değildir.

Kurumsal bir şirket oluşumuz güven duygunuzun  ilk adımıdır. Merdiven altı işçilikten uzak, profesyonel, sorunsuz, amaca ve sonuca yönelik çalışan Şişli temizlik şirketi, fabrika temizliği konusunda öncülüğü ile tanınmış bir şirkettir.

Her insanın ve her şirketin yeterli ve gerektiği kadar temizlik kurallarını yerine getirmelerini, bilinçlenmelerini şirket olarak arzu ederiz. Şirketimiz bu kuralların ve de bilincin farkındalığıyla, İşimize olan saygımız gereği yaptığımız temizlik hijyen esaslıdır. Fabrika temizliğinde fabrika işçilerine rahatsızlık vermemek için mesai bitimi ya da tatil günlerinde çalışır, temiz, düzenli bir ortam bırakırız. Fabrikanızın üretim ve çalışma koşullarına bağlı olarak kirlilik derecesine göre hizmet aşamasında kullanacağımız alet ve deterjanlar farklılık göstermektedir. Çalışma alanının fizibilitesi yapılır, eleman sayısı belirlenir, iş güvenliği sağlanarak, hizmetiniz için gönderilir.

Şişli temizlik şirketi, fabrika temizliğinde ki çalışma detayları şöyledir.

Mobilyaların tozunun alımıyla temizliğe başlarız. Camlar, duvar, kapı, zemin, yüzeye uygun kimyasallar temiz suyla karıştırılarak özenle silinir, kurulanır. Makine kullanımı gerektiren bölgelerde vakum uygulayarak hızlı ve kusursuz temizlik sağlanır. Çöpler toplanır lavabo ve tuvaletler çamaşır sularıyla ovulur durulanır. Yağ, pas, makine partikülleri, her türlü kir, çeşitli çözücülerle yok edilir. Şişli’de bulunan fabrikanızda temizliğin ve ferahlığın hissedilmesi için üstün bir çaba harcarız. Temizlik hizmetinizi; günlük, haftalık, aylık olarak vermekteyiz.  Uluslararası standartlara uygun olarak verdiğimiz hizmeti, görerek, koklayarak, soluyarak, dokunarak, duyumsayarak kaliteli temizliği ve hijyeni  test etmiş olursunuz.

Hizmet verdiğimiz firmaların referans ve tavsiyeleriyle, sürekliliğimizin ve garantili temizliğin güveni içinde karşılıklı anlaşma protokolüne imzanızı atar, firmamızca sağlık için sağlıklı temizlik hizmetini fazlasıyla alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...