ARA02129091696

Şişli Site Temizliği

Site temizliği hizmeti şişli ilçemiz de en çok talep edilen temizlik seçenekleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise çok katlı iş yerlerinin oluşturduğu sitelerde yönetimlerin temizlik çalışmaların stabil bir şekilde sürdüre bilmesi için  bu hizmeti temizlik şirketi aracılığı ile yürütmeyi seçmelerinden kaynaklanmaktadır.

Şişli Temizlik Şirketi olarak site temizliği yönetiminde oldukça deneyimli bir kadroya sahibiz. Genel olarak sağlamış olduğumuz hizmetler şu şekildedir.

 1. Haftalık merdiven temizliği
 2. Mıntıka temizliği
 3. Havuz Temizliği
 4. Otopark Temizliği
 5. Mermer Silimi
 6. Günlük Çöp Alımı
 7. Tam zamanlı kapıcı hizmeti
 8. Bahcıvan Hizmeti

Yukarıda yer alan hizmet seçeneklerimizin tamamım  da memnuniyet ve kalite garantisi vermekteyiz. Site yönetimleri ile olan ilişkilerimizde kurumsallık yanında karşılıklı anlayış hüküm sürmektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz ile olan diyaloglarımız çözüm odaklı olup ortaya çıkacak bazı anlaşma dışı talepleri de yerine getire bilmekteyiz.

Site Apartman Bina Temizliği Şirketleri

Site Apartman Bina Temizliği Şirketi

Neden Site Temizliği Taleplerinde doğru seçim olduğumuzu iddaa ediyoruz?

 1. Site temizliği konusunda bir çok referansa sahibiz.
 2. Büyüklü küçüklü aktif bir çok site ve bina temizliği projemizi devam etmektedir. Buna bağlı olarak konusunda yeterli deneyime sahip bir personel kadrosuna sahibiz.
 3. Hizmetlerimizde devamlılık söz konusudur. Yani hizmet verdiğimiz projelerde personel ve şirket kaynaklı bir gün kaybı olmamaktadır. Sorun çıkan projelerimize ani müdahale ederek o günkü oluşa bilecek iş kaybı önlenmektedir.
 4. Site yönetiminde yaklaşık 8 farklı hizmet seçenek ağı ile tam destek vermekteyiz.
 5. Ödeme planlaması önce iş sonra ücret politikası ile hizmet sonrası faturalandırılmaktadır.
 6. Sağlamış olduğumuz her hizmet için o hizmet seçeneğinde deneyimli personel görevlendirilmektedir.
 7. Yapmış olduğumuz sözleşmelerde site yönetimine geniş yetkiler veriyoruz ve kendimizi hizmet kalitesi yönünde sorumluluk içerecek katı kurallar ile sorumluluk altına almaktayız.
 8. Standart temizlik hizmetleri yanında dönem dönem çoklu personel desteği ile detaylı genel temizlik hizmeti veriyoruz ki bu sayede rutin temizliğin yetişemediği zamanlarda ortaya çıkan eksikliklerin önüne geçiyoruz.

Şişli Temizlik Şirketi olarak siz değerli site yönetimlerinin bizlerle iletişim kurmalarını beklemekteyiz. Karşılıklı güven ve sorumluluk dahilinde hizmet taleplerinize memnuniyet garantili talebiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...